Path 2

377 540 707 – Skvrňany
604 200 868 – Úněšov
733 180 160 – Stomaporadna

Path 2

377 540 707 – Skvrňany
604 200 868 – Úněšov
737 535 095 – Stomaporadna

Poskytovaná péče

Jsme soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje svým klientům služby z oboru ambulantní chirurgie již od roku 1999.

 

Chirurgie Skvrňany má uzavřeny smlouvy se všemi zdravotními pojišťovnami v ČR a přijímá i samoplátce bez zdravotního pojištění. Veškerá standartní péče je hrazena zdravotními pojišťovnami.

 

Nadstandartní péči hradí pacient v ordinaci pouze v hotovosti.

Všeobecná chirurgie

Provádíme klinické vyšetření dospělých pacientů chirurgem.

Ošetřujeme

Provádíme klinická vyšetření, diagnostiku a léčbu chronických bolestí břicha. Provádíme vyšetření pro náhlé příhody břišní s event. zajištěním hospitalizace indikujeme a doporučujeme vybraná onemocnění k operačnímu řešení. Vyšetřujeme a léčíme onemocnění konečníku (zejména hemoroidy a praskliny).

Stomický poradna

Naše ambulance se specializuje na pacienty se stomií. 

 

Poskytneme Vám komplexní péči kvalifikovaných stomasester, kdykoliv bude potřeba.

Naše pracoviště vám zajistí:

Pokud jste imobilní, postaráme se o Vás zdarma ve vašem prostředí agentura Lastrona působí v celé ČR.

Po telefonické dohodě jsme vám k dispozici také mimo standardní vyhrazenou dobu v úterý.

 

Proto doporučujeme se do naší stomické poradny objednat na telefonním čísle: 770 188 189

Dětská chirurgie

Vyšetřujeme a ošetřujeme i dětské pacienty. Zajišťujeme návaznost na specialistu v oboru dětské chirurgie a traumatologie. Zajišťujeme možnost řešení dalších zdravotních problémů, jako např. zúžení předkožky, nesestouplá varlata, vrozené kýly, apod. ve spolupráci s týmem odborníků z oddělení dětské chirurgie nemocnice Na Bulovce.

Úrazová chirurgie

Poskytujeme kompletní traumatologickou péči:

Operace a zákroky

Provádíme po předchozím osobním objednání pacienta.

Operační zákroky provádíme v místním znecitlivění (lokální anestezii).

Odstraňujeme rizikové pigmentové névy, kožní nádory, bradavice, podkožní nádory.

Na další podmínky odkazuje vnitřní řád ZZ Chirurgie Skvrňany.

Laserterapie

Laserterapie je léčba pomocí paprsku energie elektromagnetického záření s určitými charakteristickými vlastnostmi, díky nimž disponuje vysokou energií. Aplikace laseru napomáhá regeneraci poškozených tkání, působí proti zánětu a bolesti.

Laserterapie pomáhá například v léčbě:

Aplikace laserterapie je individuální a její rozsah závisí na typu onemocnění a zhodnocení lékaře. Laserterapie není hrazena ze zdravotního pojištění.

Administrativa

Lékařské zprávy pro pojišťovny a vyplňování formulářů k odškodnění úrazů (oznámení úrazu, bolestné a další) jsou službou hrazenou pacientem dle ceníku (viz ceník). Vyhotovení takových lékařských zpráv je řešeno naším pracovištěm výlučně v době, kdy neošetřujeme pacienty. Vyplňování těchto formulářů je prováděno průběžně a to v pořadí, jak nám byly formuláře doručeny. Pracoviště usiluje o to, aby formuláře byly zpracovány a připraveny k vyzvednutí nejdéle do 30 dnů od předání (s výjimkou letních měsíců, kdy jsou čerpány dovolené a termín se tak může prodloužit). Ostatní posudky nebo lékařské zprávy jsou řešeny po dohodě s lékařem.